Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Kategorie

  Často kladené dotazy

  1. Jak mohu SMAZAT inzerát?
  Pokud přidáváte inzerát poprvé, jako neregistrovaní, během jednoho dne vám vytvoříme uživatelské konto a přístupové údaje zašleme na email. Následně se stačí přihlásit do svého účtu, kde v menu "Moje inzeráty" naleznete přehled všech vašich inzerátů - ikonkou ve tvaru křížku s červeným podbarvením inzerát smažete. Jinak se přihlašte (příp. si nechte zaslat přihlašovací údaje) a po přihlášení smažte požadovaný inzerát.

  2. Jak mohu EDITOVAT inzerát?
  Editaci jakéhokoliv textu v daném inzerátu nenabízíme z důvodu bezpečnosti a zachování kvality těch, kteří projeví o inzerát zájem. Mohlo by se totiž stát, že inzerent bude podvodník a v průběhu platnosti inzerátu by jej neustále upravoval, čímž by mohlo docházet ke klamání návštěvníků - potenciálních kupců - či přímo tímto způsobem obcházet některá pravidla. Pokud chcete inzerát editovat, je nutné tedy stávající inzerát smazat a vytvořit nový. Je to jediné možné bezpečné řešení pro obě strany.

  3. Neustále mi je smazáván můj inzerát
  Mazání inzerátů funguje v několika na sobě nezávislých procesech. Každý inzerát je několika různými algoritmy kontrolován, zda neporušuje pravidla, v neposlední řadě jsou inzeráty též namátkově kontrolovány administrátory. Inzerát povětšinou bývá smazán z důvodu inzerce různých pofidérních výrobků a praktik, které jsou v rozporu s pravidly či se jedná o duplicitní inzerát jednoho a téže inzerenta - pokud chce inzerent svůj inzerát dostat "nahoru", nechť využije funkci nakopnutí (opět po přihlášení - Moje inzeráty - zelená ikonka > nakopnutí)


  4. Byl jsem podveden při koupi přes inzerát, co dělat?
  Doporučujeme ihned při podezření kontaktovat jak písemně, tak telefonicky prodejce a ujistit se, že se zásilka nikde nezatoulala či nečeká třeba na poště k vyzvedenutí. Pakliže vás někdo podvedl, je jedno o jakou částku se jedná, okamžitě navštivte policii a podejte trestní oznámení. Trestní oznámení lze podat písemně i ústně na kterémkoliv oddělení policie České republiky. Je vhodné mít doloženu veškerou komunikaci a další důkazy a ty předat policii. Zároveň nás informujte, abychom mohli zabránit dalšímu možnému páchání trestné činnosti.