Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Kategorie

  Novinky na Inzerati.cz

  Zveřejněné aktuality a novinky týkající se Inzerati.cz

  6. 1. 2013Nový a rychlejší server a podpora IPv6

  S radostí Vám oznamujeme, že nyní běžíme na maximálně výkonném serveru, který je připraven obsloužit přibližně 200.000 návštěvníků každý den!

  Zároveň jsme jako jedni z prvních přidali podporu IPv6.

  Děkujeme za přízeň!
  16. 8. 2012Akce při TOPování

  Následující týden ke každému TOPování přidáme 2 dny navíc zdarma!
  29. 3. 2012Co je nového?

  Neustále se vyvíjíme a rosteme. V nabídce máme téměř 13 tisíc kvalitních inzerátů!

  Spustili jsme odlehčenou mobilní verzi.
  7. 2. 2012Soutěž o Iphone 4 a další hodnotné ceny

  Připravili jsme pro vás soutěž o hodnotné ceny. Více informací naleznete po přihlášení v uživatelském menu pod *Vyhraj Iphone 4*

  Soutěž začíná 7.2.2012 a končí 31.3.2012.

  Hodně štěstí zúčastněným!
  17. 1. 2012Další drobné úpravy a vylepšení

  Během několika posledních dnů jsme provedli následující úpravy a vylepšení:

  - k již vloženému inzerátu můžete po přihlášení dopsat poznámku - pro případ, že se třeba změnila cena, chcete poskytnout podrobnější informace a další

  - možnost výhodnějších TOP zvýhodnění platbou na bankovní účet. S tím souvisí přidání po přihlášení do volby Nastavení fakturační údaje, pro případ, že na provedenou platbu byste potřebovali daňový doklad

  - inzeráty, které jsou starší než 100 dní nelze tzv. nakopávat
  13. 12. 2011Překračujeme návštěvnost 2000 / den

  Vážení návštěvníci a uživatelé, velmi si ceníme vaši přízně a děkujeme!

  Aktuální návštěvnost činí přes 2 000 UIP / den a stále vylepšujeme a zrychlujeme jak se jen dá.
  24. 10. 2011Zpoplatnění komerčních inzerátů

  Zavedli jsme povinnou aktivaci SMSkou pro několik vybraných kategorií, zejm. domácí práce, brigády, zprostředkovatelské služby a podobné.

  Důvod je jasný - jedná se o komerční inzeráty, které se na serveru zbytečně přemnožily, tímto odfiltrujeme pryč zejména nekvalitní a neseriózní komerční inzeráty.

  Věříme, že tato změna zkvalitní nabídku inzerátů.
  7. 9. 2011Úprava funkce nakopnutí

  Vážení uživatelé, provedli jsme drobnou úpravu v tzv. nakopávání inzerátů. Do této doby šel nakopnout každý inzerát každý den jednou.

  Nyní lze nakopnout inzerát pouze v případě, že byl vložen anebo naposledy nakopnut před méně než 4 dny.

  Je to proto, aby nepravidelní uživatelé, kteří se ukážou jednou za měsíc a neznají úplně pravidla a jak to tu chodí, nepřidali nový inzerát a automaticky nenakopnuli všechny stávající inzeráty a netvořily se tak duplicity pod sebou.

  Tato možnost tedy zůstane v praxi k dispozici opravdu věrným uživatelům.
  4. 5. 2011WWW stránky v inzerátech

  Při vkládání nového inzerátu máte možnost vložit webovou stránku k inzerátu. Je-li inzerát TOPovaný, bude se odkaz zobrazovat na kartě s inzerátem.

  Tímto jdeme vstříc uživatelům, jenž odkaz chyběl, ale zároveň spadá pod výhodu TOP stavu, aby nebyla tato možnost zneužívána.
  29. 4. 2011Vylepšení

  Provedli jsme drobné vizuální úpravy na kartách inzerátů. Přibyl tzv. QR kód. Je to "obrázek", který je určen primárně pro chytré telefony, které tyto kódy umí číst. Kód stačí sejmout a program automaticky převede obrázek na adresu, kde se inzerát nachází, takže nemusíte ručně vypisovat cestu k inzerátu.

  QR kód byl také přidán k letákům, které si můžete u každého inzerátu vytisknout.
  28. 3. 2011Hodnocení inzerátů

  Nyní je u každého inzerátu k dispozici hodnocení ve formě palce nahoru a dolů.

  Tímto můžete ohodnotit, zda se vám inzerát líbí, je užitečný, hodnotný, či se jedná o nesmyslný a pofidérní inzerát.

  Na základě vašich hodnocení pak budeme např. skrývat či manuálně kontrolovat neoblíbené inzeráty a zviditelňovat oblíbené.

  Opět, i tato funkce má za úkol určit kvalitní inzeráty, a samozřejmě maximálně jednoduše.
  24. 3. 2011Úprava vkládání nových inzerátů

  V rámci zjednodušení inzerování jsme se rozhodli, že pokud u nás inzerent již má založený účet (ať již automaticky, či manuálně vytvořený) a vkládá nový inzerát jako nepřihlášený pod stejným emailem, může inzerát přidat. Následně uživateli přijde emailem autorizační odkaz, na který je potřeba kliknout a inzerát se začne zobrazovat a zároveň se přiřadí danému uživateli.

  Dříve, jakmile již byl účet aktivní, nebylo možné bez přihlášení vložit inzerát.

  Jelikož se snažíme maximálně dělat vše jednoduše, byl tento krok logický. Krok, který nesníží kvalitu a bezpečnost tohoto serveru a zároveň uživatelům, kteří se neradi přihlašují, pospíchají, či mají jiný důvod, umožní klasicky jednoduše inzerovat se zachováním uživatelských možností, které jsou dostupné po přihlášení.
  21. 3. 2011Drobná vylepšení

  V rámci zkvalitnění služeb jsme provedli následující.

  1) Na hlavní stránce se nezobrazují inzeráty z kategorie erotických služeb z jasného důvodu - jedná se relativně o specifickou část inzerce a není nutno ji zviditelňovat společně s ostatními inzeráty. Pokud někdo tuto kategorii hledá, nebude mít problém ji skutečně najít.

  2) Jak se portál rozrůstá a stává se úspěšným, objevují se inzerenti - podvodníci. Lze je poznat snadno - text inzerátu nedává smysl, je strojově přeložený a zpravidla je nutná platba předem. My tyto inzerenty v tuto chvíli úspěšně mažeme a blokujeme jak manuálně, tak strojově a jsme schopni tak nabídnout opravdu kvalitní inzeráty.

  Věříme, že budete spokojeni i nadále.
  Inzerati.cz
  17. 3. 2011Neflákáme se!

  Sledujeme, analyzujeme, realizujeme! Provedli jsme vylepšení funkce "nakopnutí" - nyní se inzerát tváří úplně jako nově přidaný, není již vypsaný pouze mezi novými a tedy již úplně supluje přidání nového inzerátu.

  Také přibylo pár vychytávek ve formě relevantních tagů u daných kategorií, upravené tagy u inzerátů a další. Opravili, respektive upravili jsme spoustu drobností, které zpříjemní práci se serverem Inzerati.cz

  Nyní to jsou již 2 měsíce od chvíle, co byl tento inzertní server spuštěn. Za tu dobu se nashromáždilo více než 2 300 aktivních inzerátů. Zároveň stabilně máme nyní denní návštěvnost více než 500 návštěvníků, se vzrůstajícím tempem, což je úžasné!

  Děkujeme za důvěru!
  3. 3. 2011Kontrola plnoletosti

  V zájmu zkvalitnění služeb nyní požadujeme zadání data narození pro alespoň základní možnou filtraci a odblokování části potenciálních inzerátů porušující pravidla. Vkládat inzerát smí dle pravidel, dle formuláře, osoby starší 18 let.
  24. 2. 2011Pokračujeme!

  V tuto chvíli každý den přibyde více než 50 aktivních inzerátů, se vzrůstající tendencí, za což vám velmi děkujeme v první řadě. Na 5 týdnů po spuštění je to velmi dobrý výkon.

  Nezahálíme a opět provádíme drobná vylepšení a úpravy, zlepšující pohodlí a funkčnost systému. Zrychlili jsme načítání stránek, přidali jsme možnost inzerovat i Slovensko a zahraničí (pro Slovensko zadejte jako PSČ 99999, pro zahraničí PSČ 99998). Zautomatizovali jsme některé procesy, které zkvalitní přidávané inzeráty a budou vychovávat automaticky uživatele - ty uživatele, kteří nectí pravidla. Zlepšili jsme navigaci, vypisování podkategorií v případě obecného hledání, opravili pár drobností a podobně!

  V plánu máme i nadále vylepšovat server, prozradíme, že dalším krokem bude ještě větší prohloubení (samozřejmě dobrovolné) komunitních funkcí.

  Tým Inzerati.cz!
  11. 2. 2011Úpravy a vylepšení

  V poslední době přibylo několik novinek a úprav.

  Jedna z nich je to, že z důvodu množících se nepoučitelných uživatelů, kteří vkládají jeden inzerát několikrát za sebou, případně pozmění název a vkládají je do různých kategorií, jsme zavedli určité automatické kontroly, které tomuto zabrání. Uživateli bude standartně přidání takového inzerátu blokováno, v případě modifikací a opakovaného vkládání uživatelský účet zablokován. K tomuto dni jsme tak již museli učinit u dvou nepoučitelných uživatelů.

  Mezi další patří přesnější vypisování inzerátů, rychlejší načítání některých stránek, opraveno pár drobností.

  V plánu toho máme opravdu mnoho - máte se na co těšit!

  Tým Inzerati.cz
  9. 2. 2011Telefon již není povinný u nového inzerátu

  Reagujeme na vaše žádosti a rozhodli jsme se, že uvádění telefonního kontaktu při zadávání inzerátu nebude povinné. Jednoduše stačí toto políčko vynechat.

  Pokud následně váš inzerát zaujme, jediná možnost, jak se vám ozvat, bude skrze email.
  30. 1. 2011Automatické mazání nežádoucích inzerátů

  Dnešním dnem uvádíme do chodu automatické promazávání nežádoucích inzerátů.
  Cílem je zamezit spamování od nepoučitelných uživatelů na pofidérní provizní systémy, pofidérní produkty, senzační dokonalé výdělky bez práce, přípravky které vyléčí cokoliv a podobné inzeráty, které snižují přínosnost a kvalitu tohoto serveru. Běžných inzerátů se to samozřejmě nijak nedotkne.
  27. 1. 2011Způsob vypisování nových inzerátů, funkce nakopnutí

  Pokud je inzerát starší než jeden den, můžete jej po přihlášení v administraci v přehledu inzerátu tzv. nakopnout - posunout na první příčky, jako jsou nové inzeráty. Funkce je zdarma.
  V praxi to znamená, že můžete každý den posunout svůj inzerát na první příčky mezi nové inzeráty, nemusíte tak řešit vkládání nových inzerátů.

  Samozřejmě TOPované inzeráty jsou každou hodinu takto nakopávány automaticky.
  27. 1. 2011Upozornění na konec platnosti inzerátu

  Den předem vás budeme informovat emailem, že končí váš inzerát a nabídneme možnost inzerát prodloužit. V praxi vám tato funkce ušetří práci s vkládáním nového inzerátu. Takto prodloužený inzerát se samozřejmě bude zobrazovat jako by byl nově přidaný, tedy na prvních příčkách v kategoriích, mezi čerstvě přidanými inzeráty. Funkce je samozřejmě zdarma.