Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Kategorie

  O inzeráti.cz

  Server, nebo-li spíše projekt Inzerati.cz a jeho vývoj započal v průběhu listopadu 2010. Cílem bylo a neustále je vytvořit přední inzertní server, který v česku nemá obdoby. Server, který je maximálně uživatelsky přívětivý, moderní, funkční, zkrátka profesionální. Inzertní server, který u nás není. Sociálně inzertní server s prvky trhu a online obchodování, snad takto by se dal krátce projekt Inzerati.cz nazvat.

  Projekt realizovala a provozuje společnost care4u s. r. o., jejíž úděl je profesionální optimalizace pro vyhledávače, marketing, reklama, média a další služby na poli internetovém. Více informací o provozovateli na kontaktní stránce.

  Dokončit veškeré práce se podařilo v průběhu ledna 2011 a tedy nic nebránilo tomu, aby byl oficiálně spuštěn a podroben všem, kteří mají zájem prakticky cokoliv koupit či prodat.

  Chybí vám tu něco? Vyjádřit můžete svůj názor jako zpětnou vazbu.

  Poslední novinky

  Novinky

  Dostupné novinky si můžete prohlédnout na této stránce.

  Nový a rychlejší server a podpora IPv6

  S radostí Vám oznamujeme, že nyní běžíme na maximálně výkonném serveru, který je připraven obsloužit přibližně 200.000 návštěvníků každý den!

  Zároveň jsme jako jedni z prvních přidali podporu IPv6.

  Děkujeme za přízeň!
  Akce při TOPování

  Následující týden ke každému TOPování přidáme 2 dny navíc zdarma!