Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Děti

  Děti - Hlídání dětí inzeráty

  Děti - Hlídání dětí inzeráty

  Inzeráty z kategorie Děti, Hlídání dětí. Vše pro naše nejmenší. Kojenecké potřeby, nábytek do dětských pokojů, sportovní a školní potřeby. Prodejte hračky ze kterých vaše dítě už dávno vyrostlo a rovnou mu za výhodnou cenu pořiďte pěknou knížku či autosedačku.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  pohlídám vaše miminko

  pohlídám vaše miminko

  dohodou / Praha / nabídka / 1. 3. 2018

  Pohlídám vaše miminko u mě doma, mám celoživotní zkušenosti s dětma a mám doma dvě tříleté holčičky, kdykoliv ve dne i v noci, 7 dní v týdnu, zavolejte a přijedte se podívat a domluvit

  Hlídání dětí Olomouc

  Hlídání dětí Olomouc

  dohodou / Olomouc / nabídka / 21. 12. 2017

  Nemáte kam dát vaše děti o prázdninách? 3 proškolené tety vám vaše děti pohlídají u vás i u nás doma.Možné hlídání 24 hod.i o víkendu.Potřebujete si zajít k lékaři, ke kadeřníkovi, na večeři, jedete na služební cestu? Stačí jen zavolat.723822442, 775492012.Hlídáme i nemocné děti.Budeme se těšit.:-)