Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Děti

  Děti - Komplety inzeráty

  Děti - Komplety inzeráty

  Inzeráty z kategorie Děti, Komplety. Vše pro naše nejmenší. Kojenecké potřeby, nábytek do dětských pokojů, sportovní a školní potřeby. Prodejte hračky ze kterých vaše dítě už dávno vyrostlo a rovnou mu za výhodnou cenu pořiďte pěknou knížku či autosedačku.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Růžový komplet

  Růžový komplet

  150 Kč / Praha / nabídka / 4. 4. 2017

  Komplet polodupaček (velikost 68) a dvou triček (velikost 56 a 68) ve stejném dekoru. Polodupačky lze krásně unostit s oběma tričky, jak dítko roste. Výborný stav. Cena za všechny tři kusy je 150 kč, poštovné a balné 50 kč, nebo osobní odběr Praha 10- Záběhlice.

  Soupravičky pro mimča

  Soupravičky pro mimča

  250 Kč / Chrudim / nabídka / 6. 12. 2016

  Prodám nové ručně pletené soupravičky vhodné do porodnice. Pleteno z kvalitní vlny vhodné pro děti. Nabízím různé barvy i velikosti. Na vaše přání zhotovím dle požadavku barvy i velikosti. Zasílám poštou.

  Obnošené ale pro hezké oblečení

  Obnošené ale pro hezké oblečení

  5 Kč / Ústí nad Orlicí / nabídka / 4. 9. 2016

  Nabízím velké množství staršího oblečení na všechny věkové kategorie a děvče i kluka. Při odběru většího množství výrazná sleva. Máte - li zájem napište email pošlu fotky.