Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Děti

  Děti inzeráty

  Děti inzeráty

  Inzeráty z kategorie Děti. Vše pro naše nejmenší. Kojenecké potřeby, nábytek do dětských pokojů, sportovní a školní potřeby. Prodejte hračky ze kterých vaše dítě už dávno vyrostlo a rovnou mu za výhodnou cenu pořiďte pěknou knížku či autosedačku.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Chicco universal 0 -18 kg

  Chicco universal 0 -18 kg

  400 Kč / Přerov / nabídka / 19. 9. 2016

  Prodám plně funkční starší typ autosedačky Chicco. Má ji po třech dětech. Upínání je do běžného pásu, vysunovací opěrka na nožky. Dětem se v ní pěkně spalo, dobře podpírala hlavičku. Auto s ní nebylo nikdy havarované.

  Obnošené ale pro hezké oblečení

  Obnošené ale pro hezké oblečení

  5 Kč / Ústí nad Orlicí / nabídka / 4. 9. 2016

  Nabízím velké množství staršího oblečení na všechny věkové kategorie a děvče i kluka. Při odběru většího množství výrazná sleva. Máte - li zájem napište email pošlu fotky.

  Dřevěná postýlka

  Dřevěná postýlka

  500 Kč / Ústí nad Orlicí / nabídka / 4. 9. 2016

  Prodám dřevěnou postýlku 60 X 120 cm. Použitá, ale plně funkční. Postýlka je bez matrace a v rozebraném stavu

  Dětská zavinovačka

  Dětská zavinovačka

  499 Kč / Plzeň / nabídka / 1. 9. 2016

  Nabízím sněhobílou bavlněnou zavinovačku i s vnitřní vložkou. Zavinovačka má dvě řady nabraných krajek v oblasti kolem hlavy a horní části tělíčka novorozeněte s bílou výšivkou.

  Vyšívané plimo do kočárku

  Vyšívané plimo do kočárku

  499 Kč / Plzeň / nabídka / 1. 9. 2016

  Prodám sněhobílé plimo do kočárku pro kojence. Plimo se dobře udržuje-praní v pračce. Je krásně ručně vyšívané. Vhodné pro obě pohlaví.