Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Dům a zahrada

  Dům a zahrada inzeráty

  Dům a zahrada inzeráty

  Inzeráty z kategorie Dům a zahrada. Víme co správný domácí kutil potřebuje! Nezáleží na tom, zda sháníte venkovní gril nebo krb do obývacího pokoje – tady jste na správném místě. A pokud už ani stávající zahradní technika nestačí vašim potřebám, prostě se jí zbavte a poohlédněte se po něčem lepším.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  4 ks dřevěné židle

  4 ks dřevěné židle

  1 600 Kč / Brno / nabídka / 1. 11. 2016

  Prodám 4ks dřevěných židlí. Dobrý stav. Osobní odběr Brno Královo pole, cena za všechny 4 židle je 1600, -

  dřevěná komoda

  dřevěná komoda

  nabídněte / Brno / nabídka / 1. 11. 2016

  Prodám, masivní, dřevěnou, starožitnou komodu. Nutné osobní předání a odvoz z místa Královo pole. Prodej z důvodu stěhování. Cenu nabídněte, Spěchá

  maringotka

  maringotka

  45 000 Kč / Karlovy Vary / nabídka / 29. 10. 2016

  Prodám maringotku ( d 7 m, š 2, 4 m ) , 4 lůžka , kuchyňská linka , lednička, možno připojit k el. síti ( jističe a odečtové hodiny ). Nyní umístěna na přehradě Hracholusky - Butov.