Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Elektro

  Elektro - Mrazáky inzeráty

  Elektro - Mrazáky inzeráty

  Inzeráty z kategorie Elektro, Mrazáky. Bez moderní elektroniky si drtivá většina z nás svůj život už ani nedokáže představit. Lednička a mikrovlnná trouba v kuchyni, pračka v koupelně, domácí kino v obývacím pokoji... Nabízejte i poptávejte v rámci této kategorie za nejvýhodnější ceny!

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Mrazák Goddess FSB 085 TW8

  Mrazák Goddess FSB 085 TW8

  1 990 Kč / Praha / nabídka / 21. 9. 2016

  Mrazák Goddess FSB 085 TW8, bílý, starší, v dobrém stavu, energet. třída A+, objem 88 litrů, 4 šuplíky, š/ v/ h/ = 55/ 85/ 58 cm.

  Mražák CALEX TM 120. 2

  Mražák CALEX TM 120. 2

  dohodou / Karviná / poptávka / 1. 4. 2016

  Koupím nejlépe funkční a povrchově zachovalý starý mrazák CALEX TM 120.2. Pokud nesignalizují všechny kontrolky nebo je vadné rozběhové relé nevadí, musí ale buď mrazit nebo mít neporušený mrazící okruh včetně dobrého kompresoru a oba drátěné koše. Nabídněte.