Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Foto a video

  Foto a video - Videokamery inzeráty

  Foto a video - Videokamery inzeráty

  Inzeráty z kategorie Foto a video, Videokamery. Zaznamenejte ty nejkrásnější okamžiky svého života a uchovejte je pro další generace. K fotografiím z podařené rodinné dovolené se každý rád vrátí, videozáznam prvních krůčků vašeho dítěte si budete pouštět znovu a znovu.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  kamera

  kamera

  2 000 Kč / Děčín / nabídka / 23. 7. 2017

  Prodám videokameru SONY HH_VX 50. Kmara je 3 roky stará nepoužívaná velmi zachovalá. Není v češtině.

  Full HD DV vodotěsná akční kamera typu GoPro

  Full HD DV vodotěsná akční kamera typu GoPro

  1 900 Kč / Praha / nabídka / 6. 3. 2017

  Vodotěsná sportovní kamera typu GoPro pro akční sporty - kajak, potápění, paragliding, motokros ad. Možno připevnit na helmu či řídítka, vodotěsná do 30 m, výměnná SD karta (není obsahem balení), ukládání do formátu MOV, možno pořizovat i jednotlivé snímky. Pochlubte se svými kousky na videu a zprostředkujte kamarádům pohled vašima očima. Ideální, než se rozhodnete, ...

  FullHD kamera 16xZOOM 2.7" LCD

  FullHD kamera 16xZOOM 2.7" LCD

  1 900 Kč / Praha / nabídka / 28. 8. 2016

  Ideální levná kamera na ověření, zda je točení videa pro vás. Záznam na výměnné SD karty, 16x digitální zoom, napájeno Li-ion baterií NP-5C, USB 2.0, CMOS senzor, stabilizace obrazu, váha jen 290 g – ideální na cesty s batohem. Nová, nepoužitá (už jednu kameru mám).