Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » » » Japonský topol

  Dům a zahrada

  Japonský topol

  Inzerát vložen 27. 11. 2017, vyprší za 124 dní | Nabídka | Dům a zahrada | Rostliny | tisk | TOPovat inzerát

  Japonský topol
  náhled č. 1 k inzerátu Japonský topolnáhled č. 2 k inzerátu Japonský topolnáhled č. 3 k inzerátu Japonský topolnáhled č. 4 k inzerátu Japonský topolnáhled č. 5 k inzerátu Japonský topol

  Japonský topol

  Japonský topol od registrovaného pěstitele pod státní rostlinolékařskou správou.Sadbu nebo sazenice dodáváme včetně rostlinolékařského pasu vystaveného na jméno pěstitele,nového majitele plantáže.- Nabídka
  Japonský topol pěstitelé Japonských topolů klon J-104 a J-105, vlastní zdroj energie,energetická nezávislost-vlatní palivo,výhřevnost 18,7-19,2 MJ/kg,pětiletý porost průměr kmene až 25cm.,pařezová výmladnost-po skácení není třeba znovu sázet,topoly opět začnou růst z pařezů znovu,znovu,znovu a znovu-pak klesá výkonnost.Po prvním skácení je roční přírůstek až 5 metrů. Provádíme poradenskou činnost v oblasti pěstování,zakládání plantáží(jak na štěpku,na dřevo,matečnicové pole)v oblasti rychle rostoucích dřevin.
  pěstování biomasy,pěstování Japonských topolů ZDARMA.Síla státu nebo jedince spočívá v energetické nezávislosti-Váš pěstitel a rádce Japonský topol .Porosty zakládáme na 80 let.
  Ke každé objednávce dodám pěstební manual o 40 stranách A4 zdarma,manuál pěstitele zasílám mailem na vyžádání zdarma v pdf.
  Ke kácení plantáže Japonských topolů nepotřebujete žádné povolení Váš Japonský topol jsem tu pro Vás.Cena kráceného řízku je 0,57 Kč včetně DPH.Cena sazenice s balem je 8 Kč včetně DPH,celoroční prodej.Cena prostokořené sazenice je od 5 Kč včetně DPH,dle velikosti.Poznámka k cenám / osobní odběr 10% sleva.
  Akční cena řízek v prýtu je 0,54 Kč za kus včetně DPH - jsme tu pro Vás.Pište, telefonujte, nebo nám jednoduše nechte vzkaz a my vám zavoláme zpět.

  Společnost:
  Jméno:
  Telefon:

  Místo:


  Cena:

  IČ:
  DIČ:
  JATOP s.r.o.
  michal vrba

  606 191 443

  Náměšť nad Oslavou 675 71

  v textu

  29200954
  CZ29200954

  Tisknout tuto stránku
  Vytisknout jako leták
  Odpovědět na tento inzerát emailem  Všechny inzeráty tohoto uživatele
  Doporučit kamarádovi
  Hledat podobné inzeráty

  lokace inzerátu/inzerujícího Kód na stránky:
  Země vkladatele: CZ CZ EU
  QR kód

  Tagy: japonský topol

  Doporučení: Neplaťte prodávajícímu žádné peníze předem, pokud to vyžaduje.