Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » » » Kalifornské žížaly

  Dům a zahrada

  Kalifornské žížaly

  Inzerát vložen před 3 dny, vyprší za 178 dní | Nabídka | Dům a zahrada | Rostliny | tisk | TOPovat inzerát

  Kalifornské žížaly

  Prodej kalifornských žížal do Vaší zahrady pokračuje i v zimních měsících!
  Spolehlivá násada kalifornských žížal pro založení vermikompostu obsahuje 200 - 250 kusů (záleží na velikosti) pro nastartování kompostování a k dalšímu rozmnožení.

  Násada do domácího biokompostu
  Vhodné jako krmivo pro ryby, obojživelníky a plazy
  Vhodné pro sportovní rybaření
  Násada obsahuje 200 - 250 žížal

  Cena 1 násady je 250Kč včetně poštovného při platbě předem při dobírce 350kč, jedna násada obsahuje 200-250 žížal.

  Kalifornské žížaly v zimě

  Kalifornské žížaly ve správně vedeném chovu přežijí i velké mrazy. V zimě zalézají do nižších vrstev chovu, kde se díky rozkladu biologických materiálů drží teplo. Kalifornské žížaly rozklad podporují. Tato fáze pomáhá ke zkvalitnění vermikompostu. V této době žížaly rozkládají zbytky rozložitelného materiálu, které vynechali v teplém období a zpracovávají tak i pro ně hůře zpracovatelný materiál. Chov kalifornských žížal nepromrzne, pokud je minimální velikost chovu 1m 3. V těchto podmínkách se mohou kalifornské žížaly stále množit.
  Podmínky chovu

  Do vermikompostu můžete dávat biologicky rozložitelný materiál jako například: trávu, listí a zbytky z domácnosti (odřezky a zbytky zeleniny).

  Pokud vermikompostujete kalifornskými žížalami nesmíte přidávat do kompostu zeminu. Kalifornským žížalám půda poškozuje trávicí trak. Díky této vlastnosti je i zaručeno, že kalifornské žížaly zůstanou pouze v kompostu a neutečou ven. Proto také nehrozí rozšíření kalifornských žížal do volné přírody. V zemi zahynou.

  Vlhkost krmiva by měla být mezi 45% až 70%. Teplota chovu nesmí přesáhnout 35 0C. Toto nebezpečí hrozí při krmení větším množstvím čerstvě sečené trávy (vrstva větší než 25cm). V tomto případě je vhodné nechat trávu zapařit na oddělené hromadě a teprve poté zkrmit kalifornskými žížalami.

  Jméno:
  Telefon:

  Místo:


  Cena:
  IRENA SMÉKALOVÁ
  608 355 690

  569 43

  v textu

  Tisknout tuto stránku
  Vytisknout jako leták
  Odpovědět na tento inzerát emailem  Všechny inzeráty tohoto uživatele
  Doporučit kamarádovi
  Hledat podobné inzeráty

  lokace inzerátu/inzerujícího Kód na stránky:
  Země vkladatele: CZ CZ EU
  QR kód

  Doporučení: Neplaťte prodávajícímu žádné peníze předem, pokud to vyžaduje.

  Podobné inzeráty

  Další

  Kalifornské žížaly

  Kalifornské žížaly

  v textu / Svitavy / nabídka / 2. 5. 2017

  Kalifornské žížaly Při vermikompostování se využívá schopnosti žížal přeměňovat rostlinné zbytky na velmi kvalitní organické hnojivo – vermikompost. Vermikompostér lze umístit na chodbu, na balkón, do garáže, dílny, kuchyně nebo do třídy ve škole či do kanceláře. Důležité je vždy zajistit pro žížaly optimální teplotu kolem 20 oC a správnou vlhkost substrátu. ...