Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » » » MOPS - volná dvě štěňtka s PP černý kluk a béžová holka

  Zvířata

  MOPS - volná dvě štěňtka s PP černý kluk a béžová holka

  Inzerát vložen 17. 4. 2017, vyprší za 235 dní | Nabídka | Zvířata | Psi | tisk | TOPovat inzerát

  MOPS - volná dvě štěňtka s PP černý kluk a béžová holka

  MOPS - volná dvě štěňtka s PP černý kluk a béžová holka

  Volná dvě štěňátka s PP po výborných rodičích. Matka Hessy Šimíček, ocenění CAJC, otec X-Trem Dog Lome, šampion ČR, 5xCAJC, oba luxace patelly 0/0. Štěňátka odčervena, očipována, oočkována k odběru ihned.

  Jméno:
  Telefon:

  Místo:

  Cena:
  danielle levredge
  neuveden

  130 00

  5 000 Kč

  Tisknout tuto stránku
  Vytisknout jako leták
  Odpovědět na tento inzerát emailem  Všechny inzeráty tohoto uživatele
  Doporučit kamarádovi
  Hledat podobné inzeráty

  lokace inzerátu/inzerujícího Kód na stránky:
  Země vkladatele: CZ CZ EU
  QR kód

  Doporučení: Neplaťte prodávajícímu žádné peníze předem, pokud to vyžaduje.

  Podobné inzeráty

  Další

  Ohromující plavá a černý mops štěňata

  Ohromující plavá a černý mops štěňata

  5 000 Kč / Praha / nabídka / 31. 1. 2017

  2 černá 1 světle béžová jsou 11 týdnů staré. Oni měli všechny své injekce a jsou mikročip. Jsou dobře s ostatními psy a dětmi. Jsou velmi hravý a milý a by vyhovovalo rodinné prostředí.

  Mops

  Mops

  5 000 Kč / Most / nabídka / 14. 2. 2017

  Ponúkam na predaj krásne šteniatka mopsa, majú 8 týždňov, sú odčervené, očkované s veterinárnym preukazom . Mám 1x čierny pes, 1x béžový pes, 1x béžová fenka

  Mops

  Mops

  dohodou / Olomouc / nabídka / 8. 11. 2016

  Štenátka s P.P. Naše sladká štenátka mopsíku hledají lásku v novém domove. Vyrustali v príjemném rodinném prostredí, kde klademe velký význam na láskyplnou péci a zdraví. Pri prevzetí budou vybaveny prukazem o pravidelném odcervení a ockování. Rodice jsou po vynikajících predcích s P.P., s mnoha výstavními titul(Svetový vítez, Nejlepší pes plemene, Vítez Nemecka, ...

  Mops štěňata

  Mops štěňata

  dohodou / Olomouc / nabídka / 1. 3. 2017

  Roztomilá štěňátka hledají novou rodinu. Oba rodiče s P.P. po vynikajících předcích s mnoha výstavními tituly. Vyrůstali v láskyplném rodinném prostředí . Očkování , odčervení samozřejmostí. Osobní návštěva vítána .

  Mops štěňátka

  Mops štěňátka

  5 000 Kč / Blansko / nabídka / 24. 9. 2016

  Mops krásná béžová štěňátka, fenky s Průkazem původu k prodeji. Štěňátka jsou socializovaná plně očkovaná, čipovaná a odčervená. Pocházejí z chovu s dlouholetou tradicí. Pouze do dobrých podmínek.

  Mops - štěňátka s PP

  Mops - štěňátka s PP

  5 000 Kč / Praha / nabídka / 2. 9. 2016

  ChS nabízí k rezervaci pejska a fenečku z velmi perspektivního krytí. otec import Rusko, J. CH. SK, CH. CZ, Club CH. CZ, CH. SK, CH. RUS, INT. CH Chateau De Carlin Jonne De Josse, matka import Maďarsko, 3x J. CAC, 2x J. BOB, 2x CAC Black Jade Pakony Sylvie. Vhodné na výstavy, chov ale i jako skvělý rodinný společník. Štěňátka jsou několikrát odčervené, čipované, očkované, ...

  Krásná mops štěňata s pp

  Krásná mops štěňata s pp

  5 000 Kč / Jindřichův Hradec / nabídka / 9. 7. 2017

  Máme 11 týden staré mops štěňata s pp na prodej. štěňátka jsou registrovány a velmi hravá s dětmi a ostatní domácí zvířata. naše štěňátka budou přichází se všemi jejich zdraví papírů a pasu EU.

  krásné mops štenátek

  krásné mops štenátek

  5 000 Kč / Opava / nabídka / 7. 3. 2017

  zdravých mops štenátka (samec a samice) pro hledání nových domovu. Tyto štenátka jsou dobre vyškoleni a jsou vzneseny s detmi a jinými domácími mazlícky. Jsou použití pro všechny typy domovních hluku a mají dobrý temperament s lidmi. Tato štenátka jsou ockovaná, odcervená, EU-registrovány a mají micro cip. Tešíme se na dobré a milující domovy pro tyto štenata.