Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Motorky

  Motorky - Tříkolky inzeráty

  Motorky - Tříkolky inzeráty

  Inzeráty z kategorie Motorky, Tříkolky, typu nabídka. Vstupte do světa burácejících strojů, drsných motorkářů a chromovaných náhradních dílů. Čekají na vás legendární choppery, populární terénní čtyřkolky, vodní či sněžné skůtry – a samozřejmě i možnost prodeje či nákupu veškerého souvisejícího příslušenství.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Elektrické tříkolové skútry pro seniory a handicapované

  Elektrické tříkolové skútry pro seniory a handicapované

  zdarma / Zlín / nabídka / 29. 4. 2018

  Poradím Vám, kde je možné zakoupit spolehlivé elektrické skútry v bezvadném stavu se zajištěným servisem. Jsem vozíčkář, již 14 let používám elektrickou tříkolku a mám možnost zkoušet různé typy. Moje poznatky Vám zdarma sdělím a doporučím pro Vás ten nejvhodnější typ. Tel. 739 611 249 (stačí prozvonit, zavolám zpět)