/ Zapomenuté heslo? Registrovat
    Přidat inzerát
    Navigace: » » » Operátor callcentra ve výzkumu trhu - hovořící Polsky -PRÁCE Z DOMU

    Práce

    Operátor callcentra ve výzkumu trhu - hovořící Polsky -PRÁCE Z DOMU

    Inzerát vložen 9. 5. 2017, vyprší za 199 dní | Nabídka | Práce | Administrativa | tisk | TOPovat inzerát

    NMS Market Research je agentura zabývající se výzkumem trhu. Do našeho callcentra hledáme nové pracovníky. Nebudete nic nabízet, jde pouze o marketingový výzkum. Práce je vhodná jak pro studenty, ženy na mateřské, osoby v důchodu, zaměstnané pro všechny, kdo si chtějí přivydělat.

    Hledáme tazatele pro telefonické dotazování pomocí počítače (CATI) – NEJEDNÁ SE O TELEMARKETING!

    Místo výkonu práce: Agentura NMS, U Nikolajky 13, Praha 5 (autobus č. 137 – ze zastávky Na Knížecí do zastávky Santoška).

    MOŽNOST PRÁCE Z DOMU!

    Popis pozice:

    Jde o telefonické dotazování na jednom stálém projektu, na kterém je možné spolupracovat ve více jazycích. NIC NENABÍZÍME. Volání probíhá na našem callcentru, v průběhu měsíce dubna 2017 bude možné volání i z domova. Dotazování probíhá přes počítač, ve kterém dostanete již připravenou databázi. Čísla vytáčí systém sám. Dotazování probíhá na základě předpřipraveného dotazníku, kde do počítače budete zaznamenávat odpovědi respondentů. Konkrétně jde o projekt, kde pouze ověřujete správně registrované zájemce o spolupráci. Délka dotazování je tedy od 30 s do 1minuty.

    Stačí napsat den a čas, kdy můžete přijít na školení a dále se pak domluvíme již na dalších směnách. V případě jakýchkoli dotazů k pozici či spolupráci se na mě neváhejte obrátit.

    PODMÍNKOU:

    věk min. 16let
    aktivní znalost a užívání polského jazyka
    český jazyk výhodou není podmínkou
    NABÍZÍME:

    odměnu 110kč - 120Kč (ohodnocení dle kvality spolupráce)
    práce na DPP či ŽL
    možnost práce z domu

    Co budu potřebovat pro práci z domu?
    vlastní počítač (min. požadavky na PC: OS Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, alespoň 10% volného místa na disku, zvuková karta s výstupy na mikrofon)
    sluchátka s mikrofonem
    stabilní připojení k internetu

    Těšíme se na spolupráci.

    Elizabeth Franková

    Společnost:
    Jméno:
    Telefon:

    Místo:

    Cena:

    IČ:
    NMS Market Research s.r.o.

    770 102 865

    Praha 5 150 00

    v textu

    25749315

    Tisknout tuto stránku
    Vytisknout jako leták

    Všechny inzeráty tohoto uživatele
    Doporučit kamarádovi