Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Počítače

  Počítače - Klávesnice, myši inzeráty

  Počítače - Klávesnice, myši inzeráty

  Inzeráty z kategorie Počítače, Klávesnice, myši. Chcete si pořídit výkonnější notebook? Sehnat kupce pro ten současný? Pak jste na správném místě. Naleznete zde však i populární GPS navigace, fotoaparáty, mobilní telefony, herní konzole či MP3 přehrávače!

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Microsoft Natural Ergonomic keyboard 4000

  Microsoft Natural Ergonomic keyboard 4000

  700 Kč / Svitavy / nabídka / 7. 4. 2018

  Ahoj, prodám ergonomickou klávesnici Microsoft Natural 4000. Prodávám ji z důvodu nevyužití. Je cca 17 měsíců stará, ale používaná 1x cca na 2hodiny. Bez škrábnutí, bez kosmetických vad, plně funkční. Nová stojí cca 1100kč, rád bych ji prodal za 700kč, rychlé jednání sleva až 200kč. Doručení: osobní odběr Brno, poštou na dobírku nebo PPL při platbě předem. Díky

  myš

  myš

  800 Kč / Hodonín / nabídka / 5. 11. 2017

  Myš Mad Catz R.A.T. 5 Prodám částečně funkční myš. Po připojení je myš plně funkční, ale po nějaké době používání (naposled cca 30 minut) přestane reagovat na pohyb. Když myš odpojím a za nějakou dobu znovu zapojím, znovu nějakou dobu funguje. Netuším co s tím, tak jí nabízím, kdyby si někdo věděl rady a chtěl ji.