Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Práce

  Práce inzeráty

  Práce inzeráty

  Inzeráty z kategorie Práce, inzerát obsahuje výraz Nabízím brigádu-melouch. Najděte uplatnění na trhu práce. Nezáleží na tom zda jste vyučený kuchař nebo manager s vysokoškolským vzděláním. Nebo snad naopak řešíte akutní problém s nedostatkem kvalitních zaměstnanců? Vložte svojí poptávku ještě dnes.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Hledáme pokojskou do penzionu na letní brigádu

  Hledáme pokojskou do penzionu na letní brigádu

  dohodou / Plzeň / nabídka / 1. 5. 2016

  Do penzionu v Železné Rudě hledáme pokojskou na letní brigádu. Požadujeme pracovitost, spolehlivost a čistotu. Nabízíme dobrý plat, ubytování a stravu. Bližší informace na tel. 602 173 116.

  Hledám asitentku a společnici na brigádu

  Hledám asitentku a společnici na brigádu

  neuvedeno / Ostrava / poptávka / 19. 4. 2016

  Hledám asitentku a společnici k různým jednáním od 18 let. Podm. časová flexibilita. Spíše submisivní a zodpovědná.

  Hledám brigádu

  Hledám brigádu

  neuvedeno / Šumperk / nabídka / 12. 8. 2015

  hledam praci na par hodin až(8hod.) ve svem volnu, uklidy , myti nadobi v restauraci.pom.sila v kuchyni, domáci praci ...Jsem 36leta kucharka, pracuji turnusove sluzby.jen okoli sumperka