/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Práce

  Práce inzeráty

  Práce inzeráty

  Inzeráty z kategorie Práce, inzerát obsahuje výraz Přijmeme kuchaře. Najděte uplatnění na trhu práce. Nezáleží na tom zda jste vyučený kuchař nebo manager s vysokoškolským vzděláním. Nebo snad naopak řešíte akutní problém s nedostatkem kvalitních zaměstnanců? Vložte svojí poptávku ještě dnes.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Přijmeme lékárníka

  Přijmeme lékárníka

  neuvedeno / Teplice / nabídka / 19. 1. 2015

  Přijmeme lékárníka do naší lékárny.Nástup možný ihned. Nabízíme přátelské prostředí, finanční ohodnocení dle domluvy.

  Přijmeme kuchaře

  Přijmeme kuchaře

  dohodou / Příbram / nabídka / 16. 1. 2015

  Rekreační areál na Orlíku přijme zkušeného šikovného kuchaře/ kuchařku a pomocnou sílu do kuchyně!!! Požadujeme praxi v oboru, českou kuchyni. Dále vyžadujeme poctivost, pečlivost, bezúhonnost a dodržování čistoty na pracovišti. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost ubytování a stravování přímo v areálu. Vhodné i pro absolventy.

  Přijmeme řidiče autopřepravníku

  Přijmeme řidiče autopřepravníku

  neuvedeno / Zlín / nabídka / 30. 12. 2014

  Přijmeme řidiče , mezinárodní přeprava nových osobních vozidel na autopřepravníku. Požadavky: spolehlivost, praxe v mezinárodní dopravě, destinace Evropa, ŘP sk. CaE + platný profesní průkaz, zdravotní způsobilost, psychotesty, čistý rejstřík trestů. Nabízíme:Dobré pracovní podmínky, v převážné většině opakující se práci a destinace, dobré platové podmínky, ...

  Přijmeme

  Přijmeme

  neuvedeno / Praha / nabídka / 4. 11. 2014

  Přijmeme do týmu šikovnou kadeřnici nebo kadeřníka s praxí a AJ na ŽL za velmi výhodných finančních podmínek na pracoviště Praha 6. Klientelu máme, informace na tel.774161974

  přijmeme kuchaře

  přijmeme kuchaře

  neuvedeno / Praha / nabídka / 10. 7. 2014

  přijmeme kuchaře do hotelu u Martina -Kocábka- nástup ihned, možnost ubytování. tel 777 173 114

  přijmeme automechanika

  přijmeme automechanika

  dohodou / Mělník / nabídka / 14. 4. 2014

  autoservis neu auto s.r.o. přijme automechanika. Provádíme opravy osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Vyžadujeme pečlivost a vztah k oboru. Dobrý kolektiv menšího servisu.

  Do salónu na Vinohradech přijmeme kadeřníky/kadeřnice, kosmetičku

  Do salónu na Vinohradech přijmeme kadeřníky/kadeřnice, kosmetičku

  dohodou / Praha / nabídka / 22. 3. 2014

  Do salónu na Vinohradech v Praze přijmeme kadeřníky/ kadeřnice, kosmetičku, manikérku/ pedikérku s vlastní klientelou. Nájem za měsíc: 5000kč Kontakt: 777288635 (Liliya) Kontaktujte prosím pouze telefonický!

  Hledáme kuchaře/ku do zavedené restaurace na Šumavě

  Hledáme kuchaře/ku do zavedené restaurace na Šumavě

  dohodou / Klatovy / nabídka / 8. 3. 2014

  Do zavedené restaurace v Železné Rudě hledáme samostatného a spolehlivého kuchaře/ ku. Nabízíme ubytování a dobrý plat. Bližší informace na tel.: 602 173 116