Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » » » Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop

  Hudba

  Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop

  Inzerát vložen 10. 1. 2017, vyprší za 46 dní | Nabídka | Hudba | Zvuková technika | tisk | TOPovat inzerát

  Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop
  náhled č. 1 k inzerátu Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stopnáhled č. 2 k inzerátu Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop

  Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop

  Prodám nový digital portastudio TASCAM DP - 32 SD
  Opravdu kvalitní a výhodná mašinka na nahrávání tak i na editaci. Původní cena 15 000 kč nyní za 12 000 kč.
  Popis:
  Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop, barevný LCD displej, 8 mikrofonních vstupů s phantomovým napájením, převodníky 48 kHz / 24-bit efektová jednotka ukládání na SD/SDHC karty.
  Tascam DP-32 je přenosné digitální nahrávací zařízení s moderním designem a skvělým zvukem poskytující možnost vytvořit kompletní nahrávku od náběrů přes mix a efektování, až po závěrečný mastering. To vše bez nutnosti připojení k počítači a monitoru.
  Výrobky řady Digital Portastudio mají ve sféře nahrávání dlouholetou tradici a v době svého uvedení na trh byly vždy inovativní. Proto i nové modely DP přináší funkce a ovládání, které doposud v Portastudiích nebylo dostupné.
  Tascam DP-32 je vybaven 8-mi kombinovanými mono vstupy XLR / ¼" jack s možností fantomového napájení +48V, které jsou určeny pro zpracování mikrofonních nebo linkových signálů (vstupní impedance se volí potenciometrem TRIM). K připojení nástroje slouží alternativně poslední vstup, který je opatřen přepínačem LINE/GUITAR, přičemž v poloze LINE pracuje stejně jako zbylé vstupy.
  DP-32 umí najednou zaznamenat maximálně 8 mono kanálů nebo 4 stereo. K dispozici je však celkem 8 mono kanálů a dalších 12 se dá nakonfigurovat jako mono či stereo s možností neomezených kombinací. Každý kanál má vlastní tahový potenciometr (fader) a samozřejmostí je separovaný master fader.
  Ukládání záznamu probíhá ve formátu WAV na SD / SDHC karty s kapacitou až 32 GB naformátované souborovým systémem FAT 16 nebo FAT 32. Soubory lze též organizovat a přenášet prostřednictvím USB rozhraní.
  Zařízení je vybaveno 3,5" plnobarevným LCD displejem a podsvětlenými pady, které efektivně usnadňují tvůrčí proces a orientaci právě zvolené funkce (SOURCE, SELECT, REC, MUTE). 12 otočných „rotary" potenciometrů slouží pro rychlé nastavení parametrů zobrazených na LCD displeji. Mezi hlavní patří samozřejmě tvarování EQ křivky, nastavení stereobáze PAN a úroveň SEND sběrnice. Display funguje též např. jako komplexní level metr nebo jako „timeline" zobrazující místa se záznamem napříč stopami a samozřejmě k zobrazení menu a nastavení všech vlastností přístroje.
  V rámci zpracování a úprav záznamu jsou k dispozici různé editační funkce: COPY INSERT, COPY PASTE, MOVE INSERT, MOVE PASTE, OPEN, CUT, SILENCE, CLONE TRACK, CLEAN OUT, v případě nedostatku volných stop je možné provést MIXDOWN nebo BOUNCE. Mezi další praktické funkce patří chromatická ladička a metronom.
  DP-32 disponuje i výkonnou efektovou jednotkou. Pro každou stopu i vstupní kanály je k dispozici plně parametrický 3-pásmový EQ. Dále až 8 souběžně běžících dynamických procesorů - COMPRESSOR, NOISE SUPPRESSOR, DE-ESSER, EXCITER, dozvukové efekty REVERB (room, hall, live, studio, plate) a DELAY (stereo, panning, multitap), modulační efekty PHASER, FLANGER, CHORUS, TREMOLO, AUTOWAH a MOD DELAY a dokonce i simulaci kytarových boxů AMP s možností výběru několika variant. Pro finalizaci nahrávky (mastering) je možné využit speciálních efektů v podobě MASTER EQ, MULTIBAND COMPRESSOR, NOISE-SHAPING DITHER a NORMALIZE.
  Na výstupním panelu jsou k dispozici sekce STEREO OUT s dvojicí konektorů RCA cinch, EFFECT SENDS (2 x ¼" jack) pro odeslání signálu do externí efektové jednotky a MONITOR OUT ((2 x ¼" jack) pro připojení poslechových reproduktorů. Přístroj též umožňuje komunikaci přes MIDI rozhraní či externí kontroler RC-3F (volitelné příslušenství) a samozřejmostí je sluchátkový výstup.

  Jméno:
  Telefon:

  Místo:


  Cena:
  Kristýna Skálová
  606 254 436

  411 15

  12 000 Kč

  Tisknout tuto stránku
  Vytisknout jako leták
  Odpovědět na tento inzerát emailem  Všechny inzeráty tohoto uživatele
  Doporučit kamarádovi
  Hledat podobné inzeráty

  lokace inzerátu/inzerujícího Kód na stránky:
  Země vkladatele: CZ CZ EU
  QR kód

  Tagy: nahrávací zařízení, tascam

  Doporučení: Neplaťte prodávajícímu žádné peníze předem, pokud to vyžaduje.