Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Reality

  Reality inzeráty

  Reality inzeráty

  Inzeráty z kategorie Reality, inzerát obsahuje výraz Doubravčice u Mukařova, RD 6+2 i jako dvougenerační. Reality na tisíc a jeden způsobů. Prodej, pronájem, spolubydlení – byty, chalupy, rodinné domy, luxusní vily. Hledáte obchodní prostory pro své podnikání? Chcete pronajmout byt nebo celý dům? My vám s tím pomůžeme.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Prostorný dům Doubravčice u Mukařova vhodný i jako chalupa u Prahy

  Prostorný dům Doubravčice u Mukařova vhodný i jako chalupa u Prahy

  3 950 000 Kč / Kolín / nabídka / 13. 9. 2017

  Prodám / po výrazné slevě / prostorný RD 6 +1+kk,...

  Dvougenerační dům o dvou bytech 2+KK u Zadova.

  Dvougenerační dům o dvou bytech 2+KK u Zadova.

  neuvedeno / Prachatice / nabídka / 3. 11. 2016

  Dvougenerační dům o 2 bytech 2 + KK zařízených nábytkem z masivního dřeva, vhodný k trvalému bydlení nebo k rekreaci uprostřed centrální šumavské přírody v sousedství lyžařských vleků a běžeckých tras. Atraktivní místo pro letní i zimní rekreaci s výhledem do údolí Stach s dominantou Javorníka. JEDNÁ SE O PROSTŘEDNÍ SEKCI. RK NEMÁTE-LI KONKRETNÍHO ZÁJEMCE PROSÍM ...

  Dvougenerační RD u Zadova.

  Dvougenerační RD u Zadova.

  dohodou / Prachatice / nabídka / 3. 11. 2016

  Nově zrekonstruovaný dvougenerační RD 2x 4+1 uprostřed centrální šumavské přírody v dosažitelnosti lyžařských vleků a běžeckých tras. Atraktivní místo pro letní i zimní rekreaci s výhledem do údolí Stach s dominantou Javorníka. RK NEMÁTE-LI KONKRETNÍHO ZÁJEMCE PROSÍM NEKONTAKTUJTE!!! RK PROLUX NEOBTĚŽUJTE!!!!!!!!!