Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Služby

  Služby - Kurzy a školení inzeráty

  Služby - Kurzy a školení inzeráty

  Inzeráty z kategorie Služby, Kurzy a školení. Veškeré myslitelné služby na jednom místě! Od hlídání dětí až po nabídky/poptávky reklamy a marketingu. Cestování, překladatelství, webdesign, vzdělávání, esoterika, právo a mnoho dalšího. Přesvědčte se sami.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Prvá Virtuálna Počítačová škola MARET

  Prvá Virtuálna Počítačová škola MARET

  12 Kč / Zahraničí / nabídka / 8. 12. 2017

  Flexibilný a Virtuálny kurz AutoCADu cez internet v reálnom čase s lektorom Cena 12€ za vyučovaciu hodinu.

  Jak zařídit, aby vám klienti volali sami?

  Jak zařídit, aby vám klienti volali sami?

  dohodou / Kladno / nabídka / 15. 11. 2017

  Finanční poradci, pojišťováci, zprostředkovatelé finančních produktů, prodejci zlata... Už nemusíte obvolávat studené kontakty, ze kterých máte akorát bolení hlavy. Získejte revoluční návod jak získat nové klienty, kteří vás kontaktují sami.

  Výuka češtiny

  Výuka češtiny

  200 Kč / Praha / nabídka / 12. 9. 2017

  Nabízím výuku češtiny - Praha 13. Pro dospělé i děti. Klasické doučování, příprava k přij. zk. na SŠ, příprava k maturitním testům, jazykový kurz pro cizince, spolupráce s korekturami textu. Nedojíždím. Výuka probíhá v soukromí - Praha 13, metro B - Hůrka. 5 minut volné chůze od metra. Několikaleté zkušenosti. Cena 200 Kč/ 60 minut. Tel. 602 877 646.

  Garant kosmetika, ma, pe, řasy, permanentní make-up

  Garant kosmetika, ma, pe, řasy, permanentní make-up

  neuvedeno / Hradec Králové / nabídka / 28. 5. 2017

  Poskytnu garanci/ potvrdím praxi Kosmetika, manikúra, pedikúra, permanentní make-up Rychlé a solidní jednán Veškeré info na tel: 603 931 331 Jana Prouzová

  Biblická výuka a semináře

  Biblická výuka a semináře

  dohodou / Brno / nabídka / 8. 4. 2017

  Nabízím Biblickou výuku i semináře pro širokou veřejnost a různé věkové kategorie včetně dětí.Výuka probíhá hod ve skupinách max.10 osob nebo i pro jednotlivce. Nabízím také pro školy.

  Jazyková škola Channel Crossings

  Jazyková škola Channel Crossings

  neuvedeno / Praha / nabídka / 7. 4. 2017

  Jazyková agentura Channel Crossings - specialista na firemní výuku, kurzy pro veřejnost, studium v zahraničí a překlady a tlumočení.

  pronájem prostor pro školení

  pronájem prostor pro školení

  dohodou / Brno / nabídka / 19. 3. 2017

  Nabízím pronájem prostor pro školení, pro až 115osob i vícedenní, s možností přespání až 81osob a stravování, v oblasti střední Moravy.

  Jazyky přes Skype

  Jazyky přes Skype

  250 Kč / Praha / nabídka / 1. 2. 2017

  Nabízíme výuku jazyků přes skype Děkuji za Váš zájem : vyzkoušet si hodinu zdarma a zjistit jak to vlastně u nás s výukou jazyků přes skype chodí , pokud máte zájem, můžeme se spojit na skype : jazyky.jazyky a my Vám hodinu předvedeme a řekneme všechny podrobnosti, jak to s výukou přes skype chodí a jak to funguje . Není čeho se obávat na hodině jste jen Vy a lektorka ...

  AutoCAD kurz

  AutoCAD kurz

  v textu / Zahraničí / nabídka / 11. 1. 2017

  AutoCAD kurz s lektorom, od 8, 25 Eur za vyučovaciu hodinu a jedným študentom v reálnom čase cez internet.