Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Služby

  Služby inzeráty

  Služby inzeráty

  Inzeráty z kategorie Služby. Veškeré myslitelné služby na jednom místě! Od hlídání dětí až po nabídky/poptávky reklamy a marketingu. Cestování, překladatelství, webdesign, vzdělávání, esoterika, právo a mnoho dalšího. Přesvědčte se sami.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Modeláž nehtů

  Modeláž nehtů

  dohodou / Brno / nabídka / 4. 1. 2017

  Nabízím modeláž gelových nehtů, doplnění gelových nehtů, japonská manikůra - P-shine, cena do 200kč

  Pronájem chalupy na Táborsku

  Pronájem chalupy na Táborsku

  dohodou / Praha / nabídka / 3. 1. 2017

  Plánujete dovolenou v jižních Čechách? Přijeďte se ubytovat k nám - vyberte si chalupu na konci vesnice Dudov, mezi Táborem a Bechyní.

  Masáže v pohodlí vašeho domova

  Masáže v pohodlí vašeho domova

  300 Kč / Rychnov nad Kněžnou / nabídka / 1. 1. 2017

  Masáž celého těla nabízí zkušený masér. Dojíždím s masážním stolem až k vám domů nebo na pracoviště. Cena za masáž je i s dopravou v okrese Rychnov nad Kněžnou.

  Pro os.s pohyb.potíž.a seniory"pojízd.schodišť.sedač." SRAIR GLIDE

  Pro os.s pohyb.potíž.a seniory"pojízd.schodišť.sedač." SRAIR GLIDE

  dohodou / Praha / nabídka / 1. 1. 2017

  Prodám "pojízdnou schodišťovou sedačku SRAIR GLIDE (anglické výroby), vhodnou do domu či bytu k překonávání výškového rozdílu mezi poschodími. Sedačka je nyní už nevyužívána (maminka a teta již nežijí), bezporuchový provoz, málo používaná, nepoškozená, plně funkční. Pořizovací cena 320 000, -Kč, prodejní cena je 50% ceny pořizovací (160 000, -Kč) - dohoda. ...

  Bezpečnost práce, Požární ochrana

  Bezpečnost práce, Požární ochrana

  dohodou / Praha / nabídka / 29. 12. 2016

  Služby a poradenství v BOZP a PO. Kompletní péče o jednotlivce i firmy. Dokumentace, školení, prevence, kontrolní činnost a mnohé další.

  Revize kotlů tuhá paliva Olomoucko Šternberk Uničov Litovel a okolí

  Revize kotlů tuhá paliva Olomoucko Šternberk Uničov Litovel a okolí

  1 000 Kč / Olomouc / nabídka / 22. 12. 2016

  Provádím Povinné revize - kontroly kotlů Šternberk Olomouc Uničov Litovel Moravský Beroun a okolí Podle zákona 201/ 2012 Sb. §17 odst. 1, písm. h) tel: 776662288 nemusí se nic chystat je to snadné provádím kontroly na kotle do 300kW značek: Opop, Buderus, Dakon, Kovarson Verner, Ponas, Feroli , Enbra a dalších kotlů u kterých je výrobce neznámý, samovýroba , automaty, Polské