Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Služby

  Služby - Výuka hudby inzeráty

  Služby - Výuka hudby inzeráty

  Inzeráty z kategorie Služby, Výuka hudby. Veškeré myslitelné služby na jednom místě! Od hlídání dětí až po nabídky/poptávky reklamy a marketingu. Cestování, překladatelství, webdesign, vzdělávání, esoterika, právo a mnoho dalšího. Přesvědčte se sami.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Odborná výuka na klávesové nástroje: akordeon,klávesy a klavír

  Odborná výuka na klávesové nástroje: akordeon,klávesy a klavír

  300 Kč / Praha / nabídka / 7. 12. 2017

  Odborná výuka na akordeon klávesy a klavír, pro začátečníky i pokročilé. Výuka též hry podle akordových značek a improvizace. Výsledky výuky žáků najdete na: YOU TUBE Bohumil Bláha a jeho žáci.

  Odborná výuka na klávesové nástroje

  Odborná výuka na klávesové nástroje

  400 Kč / Praha / nabídka / 1. 12. 2017

  Vyučuji odborně na klávesové nástroje: akordeon, klávesy a klavír. Výuka je pro záčínající i pokročilé abonenty a dále hru podle akordových značek a improvizaci. Nábízím letité zkušenosti a kvalitní odbornou výuku. Ukázka a výsledky se svými žáky na: YOU TUBE Bohumil Bláha a jeho žáci.