Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Sport

  Sport - Myslivost, lov inzeráty

  Sport - Myslivost, lov inzeráty

  Inzeráty z kategorie Sport, Myslivost, lov, inzerát obsahuje výraz Prodám starou rybářskou literaturu a vybavení pro muškaře. Sport může znamenat relaxaci a aktivní odpočinek, stejně jako pot a námahu. V obou případech ale platí, že s kvalitním vybavením jde všechno lépe. Nakupujte a prodávejte potřeby pro golf, fotbal nebo třeba kempování...

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Prodám podpažní pouzdro na skryté nošení pistole CZ 75

  Prodám podpažní pouzdro na skryté nošení pistole CZ 75

  390 Kč / Vsetín / nabídka / 1. 9. 2016

  viz foto. pouzdro na pistoli + na 2 zásobníky. černé barvy s motivem. málo nošené. Do pouzdra vleze bez problemu CZ 75 B. Nejlepe osobní odběr v Zubří (okres Vsetin). Popřípadě mohu poslat za 130 kc dopravné.

  Prodám kulovnici

  Prodám kulovnici

  8 000 Kč / Žďár nad Sázavou / nabídka / 14. 7. 2016

  Prodám kulovnici jednoranovou ZBK 110, ráže 5, 6 x 50R Magnum. Málo používaná, velice zachovalá. Při rychlém jednání sleva.

  Prodám pouzdro na nošení pistole + zásobníků

  Prodám pouzdro na nošení pistole + zásobníků

  390 Kč / Vsetín / nabídka / 1. 7. 2016

  málo používané.Univerzální velikost. Vleze do nej CZ75 9mm i Beretta 70 7, 65mm. Málo používané. Skoro jako nové.Na druhé straně pouzdro pro dva náhradní zásobníky.