Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: »

  Zvířata

  Zvířata inzeráty

  Zvířata inzeráty

  Inzeráty z kategorie Zvířata, inzerát obsahuje výraz Čínský chocholatý pes - naháč. Domácí zvířata často vnímáme jako plnohodnotné členy rodiny, zvířata hospodářská nám navíc přinášejí užitek. Udělejte radost svým dětem a nebo nabídněte k prodeji nevhodný živý dárek... Chybět přirozeně nesmí ani chovatelské potřeby.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  čínský chocholatý pes s PP

  čínský chocholatý pes s PP

  dohodou / Jihlava / nabídka / 1. 6. 2017

  Nabízím štěňátka čínského chocholatého psa s PP. Nahá i labutěnky, pejsky i fenečky. Oba rodiče mají veškerá vyšetření negativní. Vhodní na výstavy, na agility, nebo jako rodinného mazlíčka hodným lidem. Cena dle pohlaví a variety. Odběr v půli června.

  čínský chocholatý pes s PP

  čínský chocholatý pes s PP

  5 000 Kč / Jihlava / nabídka / 1. 12. 2016

  Nabízím dva naháčky, pejsky, stáří 9. měsíců, s čipem a europasem. Oba rodiče mají veškerá povinná vyšetření negativní. Čistotní, jsou zvyklí na veškerou manipulace, jako je chůze na vodítku, koupání, holení, stříhání drápků atd... Otec je český šampion. Krásní kluci, vhodní na výstavy, psí sporty, nebo jako mazlíček hodným lidem.