Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
/ Zapomenuté heslo? Registrovat
  Přidat inzerát
  Navigace: » »

  Zvířata

  Zvířata - Kočky inzeráty

  Zvířata - Kočky inzeráty

  Inzeráty z kategorie Zvířata, Kočky, typu nabídka. Domácí zvířata často vnímáme jako plnohodnotné členy rodiny, zvířata hospodářská nám navíc přinášejí užitek. Udělejte radost svým dětem a nebo nabídněte k prodeji nevhodný živý dárek... Chybět přirozeně nesmí ani chovatelské potřeby.

  TIP: Výdělek - za dotazník až 100 Kč

  Výdělek zajišťující mezinárodní společnost s podporou českého jazyka, neplatíte žádné poplatky, pouze získáváte, za každou vyplněnou anketu přes internet až 100 Kč. Naprosto bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznost!

  Domov pro kočičí mrňata

  Domov pro kočičí mrňata

  zdarma / Strakonice / nabídka / 21. 6. 2017

  Dnes jsem musela rozpustit rodinku divoké jednooké černobílé kočičky, která v zajetí porodila tři koťátka. Kočka matka už pojede na kastraci a po té bude vrácena do původní lokality, kde má svou kočičí rodinu a kde je krmí paní z rodinného domu, má tam kolny a skleník se zateplenými budkami. Koťátka Harry a Hermionase se už nějakou dobu potýkají s lehčím zánětem ...

  Britská modrá kočka

  Britská modrá kočka

  2 500 Kč / Liberec / nabídka / 20. 6. 2017

  Prodám britského modrého kocourka, budou mu dva roky, je hodný, nekastrovaný. Zdarma přidám přepravku.

  Koťata

  Koťata

  dohodou / Pardubice / nabídka / 20. 6. 2017

  Evropská kočka domácí. Koťata. Čtyři mourovaté (kluci), jedno černobílé (holka). Narozeni cca 10.5.2017. Murron - černobílá holka. Silver - světle/ stříbrně mourovatý kluk. Goldie - mourovatý kocourek s nádechem "rezavé". Marley - menší kocourek s tmavým mourováním. Stanley - větší kocourek s klasickým mourovatým zbarvením. Koťata jsou v dobrém zdravotním ...

  Britský kocour

  Britský kocour

  zdarma / Liberec / nabídka / 20. 6. 2017

  Britská kočka - britského dvouletého modrého kocoura, hodný, mazlivý, nekastrovaný. Zdarma přidám přepravku.

  BRITSKÁ lilová kočička sPP

  BRITSKÁ lilová kočička sPP

  7 500 Kč / Plzeň / nabídka / 19. 6. 2017

  Britská kočka. Nabízím velmi milou, klidnou, přátelskou, přítulnou, milující, hravou a čistotnou kočičku po kvalitních rodičích. Regina se narodila 6. 4. 2017. Otec Rakušák, máma Češka. Kočička je vhodná pro osamělou osobu, zvyklá na život v bytě. Projevuje hodně lásky a přízně. Má EU průkaz, je chipovaná, odčervená a očkovaná. Můžete volat. 7.500 Kč.

  Daruji kocourka

  Daruji kocourka

  zdarma / Zlín / nabídka / 19. 6. 2017

  Daruji krásného tříměsíčního kocourka do dobrých rukou, Slušovice u Zlína a okolí. Tel. 720679850

  Daruji nádherná koťátka

  Daruji nádherná koťátka

  zdarma / Plzeň / nabídka / 18. 6. 2017

  Daruji nádherná koťátka, kocourky a kočičky dva měsíce stará. Přítulná, milá, veselá. Do Plzně a okolí mohu dovézt.

  Kočičky mainská mývalí s PP

  Kočičky mainská mývalí s PP

  dohodou / Praha / nabídka / 15. 6. 2017

  Mainská mývalí. Chov. st. hledá pro odrostlá koťata nové paníčky. Kočičky i kocourci mají velmi milou povahu, všichni vyrůstají s námi v domě a jsou tak jak členové rodiny, zvyklí na děti, ruch v domácnosti i na pejska. Jsou očkovaní, odčervení a mají čipy. Do nových domovů budou odcházet již vykastrovaní. V případě zájmu ráda zašlu další fotografie a informace ...

  Mainská mývalí koťátka s PP

  Mainská mývalí koťátka s PP

  dohodou / Zlín / nabídka / 15. 6. 2017

  Mainská mývalí - naše chovatelská stanice bere rezervace na koťátka s PP. Odběr koncem července, zač. srpna (očkování, odčervení, smlouva samozřejmostí) . 2 kočičky - modrý mramor s bílou, 1 kocourek - černý mramor a 1 celý černý, 2 kocourci - černý s bílou.

  Don Sphynx kocourek s PP k prodeji

  Don Sphynx kocourek s PP k prodeji

  10 000 Kč / Praha / nabídka / 14. 6. 2017

  Don Sphynx kocourek - kvalitní, s PP k prodeji. Malý, odčervený, očkovaný, očipovaný, zdravý, naučený na záchůdek a škrabadlo. Více info můžete dostat telefonicky nebo napište nám. 10.000 Kč.

  Mainský mývalí kocourek s PP

  Mainský mývalí kocourek s PP

  9 000 Kč / Olomouc / nabídka / 14. 6. 2017

  Mainská mývalí - Sorbon Main Bastet CZ hledá láskyplný domov, kde bude nepřehlédnutelný pomocník a postelový mazel. Kluk je velký, hravý, odčervený, naočkovaný. Možnost dovozu do Prahy. 9.000 Kč.

  Britská modrá koťátka

  Britská modrá koťátka

  dohodou / Hodonín / nabídka / 14. 6. 2017

  Britská modrá - koťátka, odčervená, chov. doma - k odběru. V barvě lila je kocourek, modrá kočička, koťata jsou naučena čistotě na koč. písek, foto zašlu na požádání.

  Britský kocouek s PP

  Britský kocouek s PP

  nabídněte / Jindřichův Hradec / nabídka / 13. 6. 2017

  Chovatelská stanice Silver Velvet hledá nový domov pro čokoládově tečkovaného kocourka narozeného 10.8.2016. Sokrates má velice milou kontaktní povahu, předpoklad mohutného vzrůstu, ve věku 9 měsíců váží přes 5 kg a je ve skvělé kondici. Je vhodný jako luxusní mazlíček. Více o nás na našem webu.

  Daruji koťata

  Daruji koťata

  zdarma / Liberec / nabídka / 12. 6. 2017

  Evropská kočka domácí. Daruji koťata do dobrých rukou. Jsou to zdraví a vitální dravečci. Černý je kluk, bílé s flíčky jsou holky. Odběr možný červen - červenec 2017. Liberec.

  Siamská a orientální koťátka s PP

  Siamská a orientální koťátka s PP

  8 000 Kč / Chrudim / nabídka / 9. 6. 2017

  Siamská a orientální koťáátka - nabízím koťátka s PP, na mazlíčky. Máme 3 kočičky orientální - lila a čokoláda, a 1 kluk siamský s čoko znaky. Oba rodiče k vidění. Koťátka mají 13 týdnů, jsou 2x očkovaná, prohlédnutá veterinářem , zdravá. Průkazy původu už máme vystaveny, každé kotě dostane s sebou. Ihned k odběru. 8.000 Kč.

  Bengálské kočičky

  Bengálské kočičky

  12 000 Kč / Prachatice / nabídka / 8. 6. 2017

  Bengálská kočka - chovatelská stanice Bengi Valern nabízí bengálské kočičky s PP v barvě sněžný mramor, nar. 1.11.2016, jsou očkovaná, opatřená čipem a europasem, odchovaná v bytě. 12.000 Kč.

  Daruji kocourka

  Daruji kocourka

  dohodou / Plzeň / nabídka / 6. 6. 2017

  Kříženec - daruji 9letého kocourka, je zvyklý být uvnitř v bytě či domě. Je naučný chodit na suchý záchod a je vykastrovaný. Bohužel se moje babička už o něj nemůže starat tak bych ho ráda darovala do dobrých rukou nejlépe někomu z okolí Plzně či Prahy.

  Chlupáček hledá domov

  Chlupáček hledá domov

  zdarma / Strakonice / nabídka / 5. 6. 2017

  Asi 6-ti měsíční krásný mazlivý, hravý, dlouhosrstý kocourek Flíček, hledá opět domov. Už si pro něj jeli zájemci, moc hodní lidé, ale došlo k nedorozumění - myslela jsem, že kocourek bude s nimi v domku, jak původně říkali, ale až tady sem se dozvěděla, že syn má alergii a kocourek by byl po přivyknutí venkovní a to je pro nebojácné mazlíky, závislé na lidech ...

  britská koťata

  britská koťata

  1 500 Kč / Praha / nabídka / 5. 6. 2017

  Britská koťátka bez PP, vychovaná v bytě, očkovaná, vhodná do bytu i na zahradu, prodám. Tel. 723446699

  Prodej Sphynx kotatek s PP

  Prodej Sphynx kotatek s PP

  8 000 Kč / Praha / nabídka / 1. 6. 2017

  Don Sphynx - prodej koťátek s PP, odčervená, očkovaná, očipovaná, zdravá, nauč. na záchůdek, cena brash - kotě - 8.000 Kč, cena úplného naháče - 12.000 Kč.